REGULAMIN SKLEPU https://SpidersOnline.pl

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Właścicielem sklepu internetowego SpidersOnline.pl jest

Michał Kluczny

ul. 3 Maja 4/2

 95-200 Pabianice

2. KONTO

Do założenia konta niezbędne jest wypełnienie formularza kontaktowego z podaniem danych personalnych Klienta zgodnie z formularzem. Do każdego konta zostaje przydzielony indywidualny login oraz hasło. Założenie konta jest dobrowolne i nieobowiązkowe.

Istnieje możliwość dokonywania zakupów nie posiadając konta.

Plusem posiadania konta jest możliwość sprawdzenia historii zakupów, sprawdzanie statusu zamówienia, otrzymywanie newsletterów.

3.  WARUNKI ZAWIERANIA UMOWY SPRZEDAŻY

Istnieją dwie możliwości złożenia zamówienia w sklepie internetowym:

a) dzięki założeniu konta z loginem i hasłem

b) złożenie zamówienia bez konieczności zakładania konta.

W obu przypadkach do złożenia zamówienia niezbędne jest wypełnienie formularza zamówienia.

Wypełnienie formularza zamówienia jednoznaczne jest z zawarciem przez Kupującego umowy sprzedaży i akceptacją regulaminu sklepu.

W podsumowaniu zamówienia widnieje informacja o łącznej cenie przedmiotu zamówienia oraz o kosztach dostawy. O wszelkich kosztach Klient jest informowany w trakcie wypełniania formularza zamówienia.

Po przyjęciu zamówienia Klient niezwłocznie zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia do realizacji. Potwierdzenie nastąpi poprzez przesłanie Klientowi wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej który został wpisany przez Klienta do formularza podczas składania zamówienia.

Zamówienie zostaje zapisane w systemie sklepu internetowego jako dowód zawarcia umowy.

  4. WARUNKI I TERMIN PŁATNOŚCI

Płatności można dokonać w następujący sposób:

- Płatność przelewem na rachunek bankowy

- Płatność PayU

- Płatność PayPal

Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Po przekroczeniu tego terminu Sprzedawca nie gwarantuje dostępności towaru.

5. WYSYŁKA ZAMÓWIENIA

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do środy.

Zapewniamy profesjonalny i humanitarny transport. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania wsysyłek w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych.

Odbiórzamówienia może być dokonany osobiście w Pabianicach, w ustalonym wcześniej miejscu i czasie tylko i wyłącznie po wcześniejszej wpłacie na konto.

Gwarantujemy kupującemu dostarczenie żywego zwierzęcia (w przeciwnym wypadku sklep dostarczy kupującemu kolejne, żywe zwierze).

Nie realizujemy wysyłek za  pobraniem!

6. REKLAMACJE I ZWROTY

W sytuacji kiedy zawartość przesyłki dotrze martwa należy niezwłocznie nas o tym poinformować. Warunkiem uznania rekalmacji jest nagranie filmu z otwierania paczki na której wyraźnie widać jak zwierzęta są martwe. W przypadku uznania reklamacji wysyłamy przesyłkę ponownie, a w przypadku braku towaru proponujemy w tej samej kwocie inne produkty, bądź zwracamy należność na konto bankowe Klienta.

Nie przyjmujemy zwrotów żywych zwierząt.

Zapewniamy, że w naszej ofercie nie ma zagrożonych gatunków zwierząt.

Zapraszamy do udanych zakupów!